ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

BALİEn değerli varlıklarımız ve hepimizin geleceği çocuklarımız... Onlar için her zaman en iyisini isteriz. Bu bilinçle hareket eden Bali Turizm, kendisine emanet edilen çocuklarımızı, emniyeti ve araç içi güvenliği en üst düzeyde sağlayarak taşır. Hizmet içi pedagojik eğitim ile formasyonu geliştirilen, en az lise mezunu servis rehberlerimiz ile evlerinin kapısından alınarak okula bırakılan çocuklarımızın araca biniş ve inişleri, seyir esnasındaki durumları tamamiyle kontrol altında tutulmaktadır. Öğrenci servislerinde güvenliği, konforu sürekli gözeten Bali Turizm, çocuklarımızın trafik ve trafik kurallarına karşı duyarlı bireyler olarak yetişmesine katkıda bulunur.

Hergün yüzlerce çocuğumuz Bali Turizm'in yol arkadaşı oluyor. Onların gelişimine tanıklık ediyoruz. Bu hedefle, onları sadece ders saatlerinde ve akşam ailelerine ulaşımlarının ötesinde, gelecekte edinebilecekleri bilgileri de aşılıyoruz.

Çünkü sosyal yaşam içerisinde bir anlamda verdiğimiz eğitimle gelişimlerini sağlıyoruz. Trafik ve trafik kurallarına karşı duyarlı bireyler yetiştiriyoruz. Pedagogların yaptıkları araştırmalarda öğrenci servislerinde, çocuk yaşlarda edinilen trafik bilinci Bali Turizm için ayrı bir önem taşımaktadır. Çocuklarımız hakkında her türlü bilgiye ulaşabilmek için servis personelimize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Prestij Hizmetler:

En değerli varlığımız, insan hayatının değeri ve geleceğimizin aydınlıkları çocuklarımızın sorumluluğunu, gerek eğitimcileri, gerekse ebeveynlerinin beklentilerini karşılamak ve Müşteri Mennuniyeti'ni arttırmak, ilke edindiğimiz etiğimizdir.

ÇOCUKLAR BALİ TURİZM'İ ANLATIYOR...

BALİ