HAKKIMIZDA

BALİBali Turizm 1987 yılında personel ve okul taşımacılığı ile faaliyete başlamış olup, kaliteyi temel alan hizmetlerini bugüne kadar başarıyla sürdürmüştür.

Bali Turizm'in temel amaçlarından biri; yoğun rekabetin yaşandığı personel ve okul taşımacılığı sektöründe kaliteyi sürekli kılmak ve sizlerle paylaşmaktır.

Kaliteli hizmet, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve profesyonel yönetim anlayışıyla hizmet sunan Bali Turizm, personel ve öğrenci taşımacılığı faaliyetinin yanı sıra, sahip olduğu Bali Sigorta Ltd. Şti. ile sigorta aracılık hizmetleri,Bali Turizm Organizasyon Ltd. Şti. ile de turizm ve organizasyon hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Çalışanlarına ve öğrencilerine değer veren bir yönetici, servis hizmetlerinin verimliliğe büyük etkisi olduğunun bilincinde olmalıdır.

Kaliteli, profesyonel hizmet sunan ve taşıdığı insanların sorumluluğunu güvenle alabilecek firmalar tercih edilmelidir.

Konusunda uzmanlaşmış ve sürekli eğitimlerle gelişen personeli, tamamı yeni araçları ve yirmi yıla yaklaşan tecrübesi ile Bali Turizm hak ettiğiniz hizmeti sunmaya devam ediyor.

Halen hizmet sunduğumuz müşterilerimizle uzun yıllardır çalışıyor olmamız doğru yolda olduğumuzun göstergesidir.

Neden Biz?

Eğitim

İşimiz sadece çocukları evden okula taşımak değildir. Araçta geçen sürede servis sürücüsü ve yardımcı ablalar, çocuklara davranışları ve hareketleriyle model teşkil etmekte ve onların eğitimlerine etkileri olduğu bilinciyle davranmaktadırlar. Personelimizin eğitimine özen göstermekteyiz. Personelimiz bu konuda yetkili kurumlar ve şirket yetkilileri tarafından eğitilmektedir. Personelimizin eğitim aldığı kurumlar ;

Kalite

Lastik : Firmamızda çalışan araçların lastik bakımları her yıl Ekim ayında yetkili firma tarafından yapılmakta verilen rapor doğrultusunda gerekli görülen lastikler değiştirilmektedir.

Yangın Tüpleri:Firmamızda çalışan yangın tüplerinin yıllık kontrolleri ve bakımları her yıl Kasım ayında yetkili firma tarafından yapılmakta ve personele bu konuda gerekli bilgiler verilmektedir.

Anket

Firmamız kendini geliştirmek adına bir araştırma ve personel eğitim kurumuna (pegem.com.tr) müşteri memnuniyet anketi yaptırmıştır. Bu anketten elde edilen sonuçlar hizmet kalitemizin arttırılmasında bize yol gösterici olmuştur

Kıyafet

"İnsana saygı önce kendimize saygı duymamız ile başlar, bunun da ilk basamağı temiz ve bakımlı olmaktır" prensibinden yola çıkarak, şirketimizde çalışan personelimiz için tek tip kıyafet ve günlük bakım üzerinde özellikle durduğumuz konuların başında yer almaktadır.

BALİ


Vizyonumuz

Öğrenci ve çalışan taşımacılığında yaratılan katma değerin, öğrenme ve iş sonuçlarına etkilerini ölçen okullar ve şirketlerin çözüm ortağı olarak,müşterilerine değer katmak.

Misyonumuz

Bali, sahip olduğu deneyim, sektör öncülüğü ve teknoloji kullanımı ile öğrenci ve çalışanların

güne başlamalarını ve evlerine dönmelerini sağlayarak öğrenci ve çalışan, (okul ve şirket ) verimliliğine katkıda bulunur.